Egyéb

Emlékszel ?Mikor még így kaptuk a fizetést

Jó időszak volt ez. Én busszal jártam végig suliba, és mindig hallgattam zenét utazás közben.


 

Általános iskola alsó tagozatosként nem okostelefonról ment a zene (sima mobiltelefon nem volt még nekem akkor), hanem ceruzaelemes zsebrádióról, és nem bluetooth-os fülhallgató volt, hanem vezetékes és még csak nem is sztereó, hanem monó. 😀

 


Aztán utána már lett kazettás walkmen ez tartott általános felső tagozatáig. Középsulis időszakban ment a discmen-es korszak, a sok ÍROTT CD-vel. 😀 De itt már volt egy átmenet, olyan 11. osztálytól, mert akkor már voltak MP3-lejátszók is. Igen ám, de nem 64 GB-os, lószart. xD

 

Kemény 128 és 256 MEGAbájtos. 🙂 Bár ezek utána gyorsan kezdtek fejlődni. Mobiltelefon is volt mindenféle, középsuli elején a színes kijelzős telefon már nagy szó volt, később pedig a kamerás telefon. Persze ezekkel, kezdetben videót rögzíteni nem lehetett, hanem csak fényképezni. 😀 Okostelefonom egyetemista koromba lett először. Gyerekként természetesen a VHS videómagnós, videókazettás képcsöves televíziós időszakra emlékszem. Tetris, Gameboy, Sega, Nintendo, Mario, Reszkessetek betörők, Dragon Ball, Prince of Persia (a régi!) …stb. Mindegyikre emlékszem.


 


forrás




Segítsd fennmaradásunk!
Csatlakozz hozzánk!



Legnépszerűbb

Az 1848-as szabadságharc idejében a bátor ifjak 12 követelésében az első (így legfontosabb) pont az volt, hogy ne legyen CENZÚRA.

Mi ennek eleget téve oldalunkról kiűzzük a cenzúrát és a híreket teljes formában ferdítés nélkül, annak eredetiségét megőrizve közöljük olvasóink felé.

Csatlakozz hozzánk!

Független hírek © 2018 Themetf

To Top