Politika

Tovább rohad a narancs – Kemény kritikát kapott a Fidesz a Bese-botrány miatt!

Somogyi András legújabb videójában ismét sziporkázik humorával és éleslátásával, ahogy a tőle megszokott stílusban reflektál a legfrissebb eseményekre. A videó központi témája Bese Gergő atya botránya, amelyet Somogyi szatirikus szemlélettel közelít meg.

Somogyi a videóban rámutat, hogy nem azzal van a baj, hogy Bese Gergő atya meleg, hanem azzal, hogy bort ivott és vizet prédikált, ahogy pár éve Szájer József, volt fideszes EP-képviselő is, aki beleírta az alaptörvénybe, hogy az anya nő az apa férfi, majd nyíltan támadta Brüsszelben a melegeket, esténként pedig droggal teli hátizsákban melegorgiákon vett részt.


Somogyi stílusa ebben a videóban is az őszinte humor és a társadalmi kommentár ötvözésén alapul. Mesterien játszik a szavakkal, és a szituációk abszurditását kiemelve hozza közel a nézőhöz az általa felvetett problémákat.

A teljes videót, melyből az is kiderül, hogy miket képvisel a Fidesz, itt nézhetik meg:


forrás




Segítsd fennmaradásunk!
Csatlakozz hozzánk!



Legnépszerűbb

Az 1848-as szabadságharc idejében a bátor ifjak 12 követelésében az első (így legfontosabb) pont az volt, hogy ne legyen CENZÚRA.

Mi ennek eleget téve oldalunkról kiűzzük a cenzúrát és a híreket teljes formában ferdítés nélkül, annak eredetiségét megőrizve közöljük olvasóink felé.

Csatlakozz hozzánk!

Független hírek © 2018 Themetf

To Top