Dobrev: Aki sáros a Szőlő utcai borzalmakban, azokat egyenként fogom levadászni!

A DK elnöke üzent.

Dobrev Klára szerda reggel kőkemény üzenetet küldött a Szőlő utcai javítóintézetben történt razzia után:

aki sáros az intézményben történt borzalmakban, azokról egyenként szerzi meg a bizonyítékot.


Betelt a pohár

Én soha nem fogom elengedni és elfogadni, hogy a gyermekotthonainkból bordélyházat csináljanak – fogalmazott Dobrev Klára a Facebookra feltöltött videóban.

„Hogy az állami gondozott gyerekekből meg pr0stituáltat csináljanak.”


És nem fogjuk cserbenhagyni őket sem, mert pontosan tudjuk, hogy ha az elmúlt 15 évben ezek a gyerekek nem voltak fontosak a jobboldalnak, akkor ezután sem lesznek azok, bármit is gagyogjanak össze-vissza a tévében és interjúkban – jelentette ki.


És igaz, hogy a mi munkánkkal az elmúlt hónapokban egy pár ped0fil segítővel kevesebb lett a Szőlő utcában, és nem fogunk megállni ezek után sem – hangsúlyozta a politikus.

És én nem fogom cserbenhagyni a gyerekeket – tette hozzá.

„Aki ártatlan gyerekekre vadászik, arra mi fogunk vadászni.”

És innen üzenem az összes állami vezetőnek, rendőri vezetőnek, Zsolti bácsinak és mindenkinek, aki sáros ebben az ügyben: egyenként fogom levadászni őket. Egyenként – ígérte meg.


(Dobrev Klára / Facebook)

Forrás




Segítsd fennmaradásunk!
Csatlakozz hozzánk!



Legnépszerűbb

Az 1848-as szabadságharc idejében a bátor ifjak 12 követelésében az első (így legfontosabb) pont az volt, hogy ne legyen CENZÚRA.

Mi ennek eleget téve oldalunkról kiűzzük a cenzúrát és a híreket teljes formában ferdítés nélkül, annak eredetiségét megőrizve közöljük olvasóink felé.

Csatlakozz hozzánk!

Független hírek © 2018 Themetf

To Top