Egyéb

Ügyészségi hatáskörbe vonta a Legfőbb Ügyészség a Magyar Nemzeti Bankot érintő nyomozást

A Legfőbb Ügyészség a Magyar Nemzeti Bank ügyében az eddig a rendőrség által folytatott nyomozást ügyészi hatáskörbe vonta, 

közölte az ügyészség kedden. A további nyomozást a Központi Nyomozó Főügyészség folytatja le.


Arról, hogy a nyomozást ügyészségi hatáskörbe vonja Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész kedden határozott, derül ki a közleményből.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda tavaly február 10-én rendelt el nyomozást az Állami Számvevőszék feljelentése alapján a Magyar Nemzeti Bankot érintő ügyben.





Segítsd fennmaradásunk!
Csatlakozz hozzánk!



Legnépszerűbb

Az 1848-as szabadságharc idejében a bátor ifjak 12 követelésében az első (így legfontosabb) pont az volt, hogy ne legyen CENZÚRA.

Mi ennek eleget téve oldalunkról kiűzzük a cenzúrát és a híreket teljes formában ferdítés nélkül, annak eredetiségét megőrizve közöljük olvasóink felé.

Csatlakozz hozzánk!

Független hírek © 2018 Themetf

To Top